Zvaigznu spele

LHF “Zvaigžņu spēlē” starta sastāvā laukumā dosies…

12.decembra pusnaktī noslēdzās līdzjutēju balsojums par Latvijas hokeja virslīgas „Zvaigžņu spēles” starta sešiniekiem. Līdz ar to ir kļuvuši zināmi tie spēlētāji, kas iekļuvuši abu komandu sākumsastāvos, “Sportapersonibas.com” informēja Latvijas Hokeja federācija.

Laviņa komandas sākuma sastāvu veidos vārtsargs Nils Grīnfogels (HK “Liepāja”), aizsargi Edmunds Kniksts un Toms Bluks (abi HK “Kurbads”), kā arī uzbrucēji Bruno Zabis (HK “Liepāja”), Aleksandrs Macijevskis un Viktors Jasjonis (abi HK “Kurbads”).

Sorokina komandā visvairāk balsu saņēma vārtsargs Henrijs Ančs (HK “Mogo”), aizsargi Agris Saviels un Jānis Brakšs (abi HK “Mogo”), uzbrucēji Kristaps Namiķis (HK “Zemgale/LLU”), Edagrs Lipsbergs un Miks Lipsbergs (abi HK “Mogo”).

Pārējo divu maiņu spēlētājus un vienu vārtsargu izvēlēsies treneri un komandas kapteinis. Jau tika ziņots, ka Sorokina komandu vadīt ir uzticēts HK “Prizma” un HK “Zemgale/LLU” galvenajiem treneriem Ērikam Miļunam un Aigaram Ciprusam. Tikmēr Laviņa komandu vadīs HK “Liepāja” treneru tandēms Igors Ļebedevs un Aleksandrs Cicurskis.

Kopumā par spēlētājiem nobalsots 6479 reizes. “Zvaigžņu spēles” balsojuma absolūtais līderis ir HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kristaps Namiķis. Par viņu tika atdotas 2145 balsis.

“Zvaigžņu spēle” norisināsies otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī “Volvo SC” ledus hallē. Spēles sākums 14:00. Mača pārtraukumos spēlētāji piedalīsies četru disciplīnu prasmju konkursā. Spēle tiks rādīta tiešraidē LTV7 kanālā.