Bruno Zabis sportapersonības

Zabis un pārējie izlasē nebūs, valstsvienība bez virslīgas hokejistiem

Neviens spēlētājs no Latvijas hokeja čempionāta nepievienosies Latvijas hokeja izlases treniņnometnei, tā “Sportapersonībām” apstiprināja valstsvienības menedžeris Juris Štāls.

Sestdien Liepājā noslēdzās Latvijas čempionāts, kurā par čempioniem tika kronēti HK “Liepāja” hokejisti. Finālsērijas septītajā mačā liepājnieki uzvarēja ar 4:3, uzvaras vārtus pagarinājumā gūstot komandas līderim Bruno Zabim. Uzbrucējs jau neilgi pēc mača beigām sacīja, ka izsaukums uz valstsvienības nometni nav saņemts.

Finālsērijas laikā klīda baumas, ka izlasei varbūt varētu pievienoties vairāki dalībnieki no “Liepāja” un HK “Kurbads” vienībām. Hokeja aprindās tika minēti tādi spēlētāji kā Māris Diļevka, Bruno Zabis, Egīls Kalns (visi “Liepāja”), Artūrs Salija un Artūrs Mickevičs (abi “Kurbads”).

Tikmēr LHF ziņo, ka izlasei pievienojies vārtsargs Ivars Punnenovs (Langnavas “Tigers”) un aizsargs Edgars Siksna (Karagandas “Saryarka”).

Latvijas izlase brīvdienās aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Dānijas hokejistiem un abos mačos izcīnīja uzvaras ar 6:4 un 4:3.

Titulbilde: Sportapersonibas.com