herberts vasiljevs

Vasiļjevs DEL sakrājis 500 punktus

Bijušais Latvijas izlases hokejists Herberts Vasiļjevs Vācijas hokeja līgā (DEL) sakrājis 500 punktus, tā vēsta Vācijas prese. 500. punktu Vasiļjevs nopelnīja aizvadītās nedēļas spēlē ar Hamburgas “Freezers”, kad uzbrucēja pārstāvētā komanda Krēfeldes “Pinguine” uzvarēja pagarinājumā ar 6:5.

Vasiļjevs aizvadītajā mačā asistēja otro vārtu guvumā un ar 500 rezultativitātes punktiem patlaban ieņem 11.vietu visu laiku DEL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Savukārt starp aktīvajiem hokejistiem Vācijas hokeja līgā Vasiļjevs atrodas 4.vietā. Kopumā Vasiļjevs guvis 211 vārtus un atdevis 290 rezultatīvas piespēles.

Uzbrucējs norādījis, ka pēdējās divās spēlēs (uzvara pār Hamburgu pagarinājumā un zaudējums Diseldorfai) komanda nav parādījusi labu sniegumu un spēlētājiem jaspēlē vienkāršāk. Mačā pret Hamburgu Krēfelde bija vadībā ar 3:1 un 5:3, taču uzvara nav nosargāta. Vasiļjevs norādījis, ka sniegums ir krietni jāuzlabo.

Turnīra tabulā Krēfelde ar četrās spēlēs izcīnītiem pieciem punktiem ieņem 10.vietu 14 komandu konkurencē, tikmēr Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panthers” ar trīs punktiem atrodas 12.vietā.

 

Titulbilde: Sportapersonibas.com