toms hartmanis

Toms Hartmanis: Viesos tikt pie uzvaras play-off vienmēr ir svarīgi

Latvijas hokeja virslīgas pusfinālā pie uzvarām aizvadītās nedēļas izskaņā tika HK “Mogo” un HK “Kurbads”, sērijā līdz trīs uzvarām nonākot līdzsvarā 1-1. Pēc otrās spēles Piņķos “Sportapersonības” aprunājās ar Hat-trick autoru, “Kurbads” uzbrucēju Tomu Hartmani.

Pirmajā spēlē “Mogo” izcīnīja uzvaru ar 5:1, bet dienu vēlāk “Kurbads” izbraukumā revanšējās ar 7:4. Trīs vārti šajā spēlē Hartmanim.

“Pēc pirmā zaudētā mača uz otro izgājām ar citām emocijām, noskaņojāmies spēlei un bijām aizmirsuši pirmo neveiksmi. Spēle varēja beigties arī citādāk un mača laikā “Mogo” iemetot dažus vārtus varēja panākt 3:1 savā labā. Viņiem arī bija momenti, taču tos neizmantoja,” sacīja Hartmanis.

Spēles laikā “Kurbads” bija vadībā ar 5:2, taču trešajā trešdaļā divu minūšu laikā “Mogo” guva divus vārtus, samazinot starpību līdz 5:4. “Īsā laikā ielaidām divus vārtus un zaudējām iniciatīvu, viss sāka pagriezties pret mums, tomēt mača izskaņā spējām savākties un izcīnīt uzvaru.”

Uzbrucējs saka, ka šis nav pirmais Hat-trick karjerā, pērn uzbrucējs trīs ripas iemeta liepājniekiem, tāpat arī pirms pāris gadiem Anglijā spēlētājs izcēlies ar trīs gūtiem vārtiem. Vai komanda trešajā spēlē kaut ko krasi mainīs savā sniegumā?

“Domāju, spēlēsim līdzīgi kā šodien, spēle būs mūsu laukumā un tas varētu dot priekšrocības, taču viesos tikt pie uzvaras play-off vienmēr ir svarīgi.”

Titulbilde: HK Kurbads