Oļegs Sorokins

Sorokins: Izlasei padomu neatteiktu, taču nekad neesmu saņēmis uzaicinājumu

Bijušais Latvijas izlases hokejists un tagadējais hokeja kluba “Mogo” galvenais treneris Oļegs Sorokins sarunā ar “Sportapersonibas.com” sacīja, ka neatteiktos palīdzēt trenera statusā Latvijas izlasei, taču pagaidām šāds piedāvājums no Latvijas Hokeja federācijas (LHF) puses neesot izteikts.

Sorokins profesionālās hokeja gaitas noslēdza Latvijā un pēc tam šeit arī sāka strādāt par treneri, 2014./2015. gadā kļūstot par “Mogo” spēlējošo treneri, bet pērn viņš jau bija komandas galvenais treneris. Ar darbu Latvijā Sorokins ir apmierināts un saka, ka līdz šim viņa virzienā ārzemju klubi nav lūkojušies.

“Globāli piedāvājumi nav bijuši un patlaban man patīk tas darbs, kuru es veicu šeit Latvijā. Ja būs kādi nopietni piedāvājumi, tad varēšu tos apsvērt, taču tagad koncentrējos darbam klubā,” izteicās Sorokins.

“Darbu gribas izdarīt pēc labākās sirdsapziņas un tas ir gana interesants. Es pat teiktu, ka citādāks nekā citiem treneriem, kuri ar spēlētājiem strādā katru dienu, jo “Mogo” puiši trenējas trīs reizes nedēļā un man jāsadala šie spēki tā, lai viņi būtu gatavi spēlēm. Tas ir liels izaicinājums.”

Uz jautājumu, vai treneris būtu gatavs pievienoties valstsvienības treneru korpusam, Sorokins atbildēja, ka savu padomu neliegtu, taču pagaidām LHF viņu nav uzrunājusi.

“Es noteikti palīdzētu, ja man prasītu viedokli, bet tad būtu darbs klubā jāpakārto izlases interesēm. To gan noteikti varētu, jo izlašu turnīri sezonas laikā nav tik daudz, lai nevarētu apvienot šos posteņus. Nekad neesmu bijis pret palīdzēšanu izlasei, taču Hokeja federācija mani nekad arī nav aicinājusi,” piebilda Sorokins.

 

Titulbilde: HK Kurbads