Armands Šķēle

Šķēle atgriežas Rīgā: Cerams, ka spēsim piesaistīt publiku

Basketbola klubam “VEF Rīga” pievienojies bijušais Latvijas izlases spēlētājs Armands Šķēle, tā portālam “Sportapersonibas.com” pastāstīja kluba direktore Laila Spaliņa. 1,92 metrus garais un 32 gadus vecais aizsargs jau uzsācis treniņus jaunajā komandā.

Aizvadītajā sezonā Šķēle pārstāvēja BK “Valmiera”, 37 Latvijas Basketbola līgas spēlēs laukumā pavadot vidēji 19,2 minūtes, kuru laikā guva 9,5 punktus, atdeva 2,6 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 4 atlekušās bumbas. Vēl 18 spēlēs Šķēle izgāja laukumā Baltijas Basketbola līgā, kur viņam vidēji 20,6 minūtēs 11,2 punkti, 4,7 atlēkušās bumbas un 2,3 rezultatīvas piespēles. Pēc pagājušās sezonas Šķēle tika iekļauts arī sākotnējos Latvijas valstsvienības kandidātos, taču savainojuma dēļ atsauca savu dalību treniņnometnē.

“Esmu priecīgs par iespēju atgriezties mājās un spēlēt savas dzimtās pilsētas vadošajā komandā “VEF Rīga”. Tāpat gaidu iespēju uzspēlēt kopā ar Jāni Blūmu, ar kuru daudz spēlēts kopā gan Latvijas jauniešu izlasēs, gan valstsvienībā. Cerams, ka spēsim izveidot spēcīgu komandu un piesaistīt publiku uz Vefiņa spēlēm. Mērķis sezonai ir kopā ar klubu izcīnīt vēl vienu čempiontitulu,” sacīja Šķēle.

Tikmēr kluba galvenais treneris Jānis Gailītis norādīja, ka Armands ar savu neordināro spēles stilu būs labs palīgs partneriem laukumā un bīstams pretiniekiem.

“Armands Šķēle ir basketbolists ar augstām ambīcijām un vēlmi uzvarēt. Viņš ir nestandarta spēlētājs un spēj veidot situācijas gan sev, gan partneriem, tādējādi izdarot daudzas labas lietas komandas labā. Tāpat neatsverama būs pieredze, ko daudzu gadu laikā Armands guvis dažādos līmeņos un valstīs. Tas viss noteikti noderēs mūsu komandai gaidāmajā sezonā.”

Tāpat klubam pievienojies arī lietuvietis Arnas Labuckas, kurš šajā Rīgas komandā jau reiz spēlēja 2009./2010. gada sezonā. Aizvadītajā sezonā Labuckas pārstāvēja Paņevežas “Lietkabelis”.

 

Titulbilde: BK Valmiera