Samoilovs Olsteinaa

Samoilovs: Jūrmala būtu gatava sarīkot Pasaules kausu

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš šodien Pasaules kausā Polijā izcīnīja divas uzvaras un pēc otrās  spēles SPORTAPERSONIBAS.COM Samoilovu aicināja uz nelielu sarunu.

“Pozitīvas emocijas, jo izcīnījām divas uzvaras. Grūti atbildēt, kas vāciešiem neizdevās mačā pret mums, jo es koncentrējos uz savu spēli.”

“Viņi ir jauns pāris, bet šogad daudz neesam spēlējuši pret viņiem. Vindšeifs bija nometnē Ēģiptē, viņu pazīstu. Rīt spēlēsim grupā par pirmo vietu pret Fijaleku/Prūdelu un lielākoties esam viņus uzvarējuši, taču jāņem vērā, ka viņi spēlēs mājās un šeit būs liels atbalsts,” teica volejbolists.

“Patīkami tas, ka posma pārcelšana no Stare Jablonkiem uz Olštinu nav traucējusi rīkotājiem sarīkot sacensības augstā līmenī. Stare Jablonkos 15 gadus norisinājās mači, bet šeit pirmo gadu un prieks, ka turnīrs labi noorganizēts.”

Samoilovs uzskata, ka Jūrmala arī var sarīkot augstākā līmeņa turnīrus. “Esam jau pierādījuši, ka varam rīkot un kāpēc gan lai tas nebūtu PK posms? Protams, jāskatās, kāds ir valsts atbalsts šāda posma rīkošanai. Pēc diviem gadiem Jūrmalā būs Eiropas čempionāts un tas nozīmē, ka ejam uz priekšu. Smiltis mums ir, pludmale arī. Šeit laukumi ir izstiepti garumā gar ezeru, tāpat arī mēs varam pludmalē uztaisīt. Ja poļi pat uz šejieni saveda papildus smiltis…,” Samoilovs teiktais vedina domāt, ka Latvija ne ar ko neatpaliktu turnīra rīkošanā.

Titulbilde: Rihards Streiķis