Rihards Bukarts par Berlīni: Labākā atmosfēra, kādu karjerā esmu piedzīvojis

Latviešu hokejists Rihards Bukarts līdz sezonas beigām pievienojies Vācijas hokeja līgas (DEL) klubam Berlīnes “Eisbaren” un jaunajā mājvietā jau noskatījies Berlīnes komandas pirmo spēli ar vienu no spēcīgākajām komandām Minhenes “Red Bulls”.

Riharda nokļūšana vairākkārtējā Vācijas čempionvienībā saistīta ar sezonas beigām KHL. Kā zināms, Rīgas “Dinamo” vakar noslēdza regulāro čempionātu, neiekļūstot izslēgšanas spēlēs. Uzbrucējs vēlējies turpionāt sezonu kādā citā vienībā, tādēļ aģentam bija uzdevums atrast spēlētājam piemērotu klubu. Aģents uzbrucēju nogādāja lāčos.

“Sezona beidzās, taču vēlējos turpināt spēlēt hokeju. Esmu labā formā. Mans aģents runāja ar Berlīnes pārstāvjiem un tā nokļuvu šeit. Vēlos palīdzēt “Eisbaren” izcīnīt uzvaru Vācijas čempionātā,” izteicies Bukarts.

Uzbrucējs skaidro, ka jaunajam klubam palīdzēs laukumā dot enerģiju, kā arī spēlēs ātru un agresīvu hokeju. Rihards cer, ka laika gaitā iegūs fanu simpātijas. Trešdien Berlīne savā laukumā ar 3:2 pārspēja tabulas līderus – Minhenes klubu, un Bukartam bija iespēja maču redzēt klātienē.

“Atmosfēra hallē bija lieliska. Fani atbalstīja komandu, dziedāja un lēkāja. Tā bija labākā atmosfēra, kādu savā karjerā esmu piedzīvojis. Man patīk spēlēt pie pilnām tribīnēm, kad līdzjutēji tevi un komandu dzen uz priekšu,” piebilda hokejists.

Bukarts savu debiju, visticamāk, piedzīvos šodien, kad “Eisbaren” tiksies ar Diseldorfas klubu. Turnīra tabulā Berlīne ar 90 punktiem 50 spēlēs ieņem 3. vietu, tikmēr Diseldorfas klubs ar 65 punktiem atrodas 11. vietā.