špenglera kauss sportapersonibas.com

Rīgas “Dinamo” februārī vēlreiz spēlēs Davosā

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” februārī, laikā, kad KHL čempionātā būs pārtraukums, aizvadīs četru komandu turnīru Šveices kūrortā Davosā, vēsta Davosas klubs. 

Kopā ar “Dinamo” hokejistiem turnīrā piedalīsies viena no Čehijas spēcīgākajām komandām “Ocelari Trinec”, KHL vienība Magņitogorskas “Metallurg”, kā arī laukuma saimnieki HC “Davos”. Turnīra pirmajā mačā, 15. februārī, rīdzinieki tiksies ar “Metallurg”, dienu vēlāk pretī stāsies “Ocelari Trinec”, bet pēdējā spēle tiks aizvadīta ar Davosas hokejistiem.

Tikmēr Davosas kluba izpilddirektors, bijušais hokejists Marks Žianola norādījis, ka turnīra laikā ar vienu no komandām varētu tikt panākta vienošanās par dalību šī gada Špenglera kausa izcīņā. Kā zināms, pērnā gada nogalē “Dinamo” otro reizi piedalījās prestižajā turnīrā, trijās spēlēs divreiz piedzīvojot zaudējumu, bet reizi izcīnot uzvaru pagarinājumā. Žianola uzsvēris, ka arī turpmāk Špenglera kausā piedalīsies Kanādas izlase, ar kuru noslēgts līgums uz pieciem gadiem, kā arī Davosas klubs, bet organizatori vēlas redzēt arī kādu no KHL komandām.

Titulbilde: Raimonds Volonts