futbols

Rīgā notiks Optibet FIFA 16 LAN turnīrs

Ar prieku paziņojam, ka 20. februārī Rīgā notiks kārtējais LAN-turnīrs FIFA 16 disciplīnā ar kopējo balvu fondu €350 apmērā. Tas ir iespējams pateicoties kompānijas “Optibet” atbalstam, kā arī spēļu devaisu veikalam “4games.lv”.

Šoreiz sacensības notiks Rīgas sporta bārā Optibet Sporta Bārs “Barona 108”, kas atrodas Kr. Barona ielā 108. Tāpat kā iepriekš, sacensības notiks uz četrām PlayStation 4 spēļu konsolēm. Dienu pirms turnīra sākuma notiks dalībnieku izloze, pateicoties kurai visi spēlētāji zinās precīzu maču sākuma laikus savās grupās. Par vēl vienu patīkamu ziņu kļūs tas, ka turnīra norises laikā priekš visiem dalībniekiem un viesiem visai ĒDIENKARTEI būs 15% atlaide. Turklāt, sacensību laikā visus dalībniekus un viesus izklaidēs labi pazīstams Latvijas šovmens Sergejs soboleff Soboļevs. Kas attiecas uz balvu fondu, tad labākie turnīra spēlētāji saņems “4games.lv” veikala dāvanu kartes €350 apmērā!

Svarīga nianse, kas attiecas uz reģistrāciju turnīrā

Pirmkārt, piedalīšanās turnīrā ir gandrīz bezmaksas. Kāpēc gandrīz? Turnīram tiks pielaisti spēlētāji, kuri ir reģistrējušies Optibet mājaslapā šajā saitē, kā arī ir veikuši jebkādu depozītu summā no €5.

Otrkārt, tāds reģistrācijas process nozīmē to, ka piedalīties LAN-turnīrā varēs spēlētāji, kuri nav jaunāki par 18 gadiem.

KĀ PIEDALĪTIES TURNĪRĀ?
Solis #1: Reģistrēties Optibet mājaslapā ŠAJĀ SAITĒ un veikt jebkādu depozītu summā no €5.
Solis #2: Aizpildīt PIETEIKUMU DALĪBAI turnīrā, norādot tajā savu kontaktinformāciju, kā arī savu segvārdu un lietotājvārdu Optibet mājaslapā.
SVARĪGI: pieteikumu dalībai ir jāaizpilda PĒC depozīta veikšanas reģistrācijas!

TURNĪRA FORMĀTS UN NOTEIKUMI
Reģistrācijas maksa: depozīts no €5 savā Optibet kontā

Maksimālais spēlētāju skaits: 40

Sistēma: grupas + playoff single elimination (best-of-3)

Norises laiks: 10:00 – 21:00*

* – katrs spēlētājs izspēlēs vismaz 4 mačus

Spēles iestatījumi:

Traumas: izslēgtas

Puslaika ilgums: izslēgtas

BALVU FONDS
1 vieta – dāvanu karte no 4games.lv uz €150

2 vieta – dāvanu karte no 4games.lv uz €100

3-4 vietas – dāvanu karte no 4games.lv uz €50

SVARĪGI: Dalība turnīrā ir ierobežota ar 40 spēlētājiem. Visos iepriekšējos FIFA 16 LAN-turnīros nebija palikušas brīvas vietas un daži, kuri vēlējās piedalīties palika “aiz borta”. Tāpēc lūdzam Jūs neatlikt reģistrāciju turnīram uz pēdējo dienu, tā kā pārējie dalībnieki to var izdarīt ātrāk par Jums.

Gaidām Jūs 20. februārī Rīgas sporta bārā Optibet Sporta Bārs “Barona 108”, kas atrodas Kr. Barona ielā 108.