Augsburga

Reķim trešā uzvara pēc kārtas, Vasiļjevs krīt uz leju

Nedēļas nogalē kārtējās spēles tika aizvadītas Vācijas hokeja līgā (DEL) un pie trešās uzvaras pēc kārtas tika latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā komanda Augsburgas “Panthers”.

Vispirms piektdien Augsburga savā laukumā ar 4:1 pārspēja Hamburgas “Freezers”, tiekot pir pirmās uzvaras savā laukumā. Uzvara tika atzīmēta turpat laukumā, ko var redzēt arī video. Jāpiemin, ka šāda prakse, kad spēlētāji nāk laukumā pēc uzvaras ir visai ierasta dažās Eiropas līgās.

Svētdien “Panthers” tika pie vēl vienas uzvaras, kad viesos ar 4:2 tika pārspēta Diseldorfas komanda. Reķis šajā mačā spēlēja trešajā aizsargu pārī un asistēja trešo vārtu guvumā. Pēc šīm divām uzvarām “Panthers” ar 12 punktiem ieņem 8.vietu.

Tikmēr neveiksmu sēriju turpina piedzīvot Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes “Pinguine”, kas pēdējos piecos mačos cietusi zaudējumus, tikai divos no tiem tiekot pie punkta pagarinājumā. Piektdien Krēfelde izlaida uzvaru viesos Švēningenā, kad 3.periodā bija vadībā ar 5:3, bet mājinieki īsā laikā atspēlējās un izcīnīja uzvaru pagarinājumā.

Savukārt svētdien Krēfelde savā laukumā ar 2:3 zaudēja Minhenes “Red Bull”. Vasiļjevs abos mačos palika bez punktiem.

Turnīra tabulā Krēfelde ar septiņiem punktiem ir nokritusi uz 13.vietu un nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad tiksies ar Ķelnes “Haie”.

 

Titulbilde: Sportapersonibas.com