Ostoshovs Kurbads

Ostošovs: Runāsim ar leģionāru. Ļebedevs: Vārtsargu izvēle bija pareiza

Otrdien Liepājā sākās Latvijas hokeja čempionāta finālsērija un pirmajā mačā pie uzvaras tika HK “Kurbads”, kas izbraukumā ar 5:3 pārspēja “Liepāja” klubu. Pēc spēles abu klubu treneri dalījās pārdomās par aizvadīto spēli.

“Pirms mēneša regulārās sezonas izskaņā es teicu, ka atgriezīšos Liepājā un tā arī notika. Atradām pareizos vārdus un darbus, sērijai pret liepājniekiem gatavojāmies īpaši, jo zinājām, ka savā laukumā Liepāja spēlē ļoti labi,” izteicās “Kurbads” galvenais treneris Pēteris Ostošovs.

“Analizējām viņu spēli pusfinālā pret “Prizma”, kā arī citas spēles, tajā skaitā Latvijas kausa izcīņā un jāsaka, ka šodien laukumā bija pavisam cits pretinieks. Ja neskaita slikti aizvadīto otro trešdaļu, mājas darbu esam izpildījuši.”

Aizvadītajā spēlē četras soda minūtes nopelnīja “Kurbads” leģionārs Artjoms Karkotskis un vienu vairākumu mājinieki realizēja. Ostošovs atzina, ka ar leģionāru ir ticis runāts par spēles disciplīnu un tas tiks darīts arī pirms rītdienas spēles.

“Artjoms laikam līdz galam nesaprot, ko treneri no viņa vēlas. Viņš ir pieredzējis spēlētājs, spēlējis vairākos klubos, taču šeit viņš pieļauj kļūdas. Mēs runāsim ar viņu,” sacīja Ostošovs.

Tikmēr “Liepāja” treneris Igors Ļebedevs atzina, ka “Kurbads” divcīņās bijis pārāks un komandu iegāza otrā trešdaļa.

“Pretinieks bija pārāks kustībā un divcīņās, kā arī pie atlekošajām ripām. Otrajā periodā mainījām spēli un tas mums deva augļus, taču tas arī bijs viss. Neizmantojām lielo vairākumu.”

“”Kurbads” pārsteigumus nesagādāja, viņi veica dažas izmaiņas sastāvā, taču tas neatstāja lielu ietekmi uz spēli. Viesi bija pārāki jau no paša mača sākuma, savukārt mūsu pirmajai maiņai neveidojās spēle un mēs pārgājām uz trīs maiņām, bet vēlāk atkal atgriezāmies pie četrām. Par vārtsargu izvēli pirmajā spēlē galvu nebija jālauza, jo Vadims Miščuks pusfināla sērijā sevi labi apliecināja,” piebilda Ļebedevs.

Titulbilde: HK Kurbads