Kurbads - Liepāja

Ostošovs: Mums ir motivācija pecelt kausu. Ļebedevs: Būs jāveic korekcijas sastāvā

Otrdien Liepājā tika aizvadīta Latvijas hokeja čempionāta piektā finālspēle starp HK “Liepāja” un HK “Kurbads” un uzvaru ar 5:1 izcīnīja “Kurbads” hokejisti, kuri joprojām sērijā atrodas iedzinējos ar 2-3. Pēc sērijas piektās spēles abu klubu galvenie treneri sniedza komentārus.

“Sapratām, ka esam bezdibeņa malā un mums vairs nav kur atkāpties. Spēlē iesaistījām spēlētājus, kuri nebija spēlējuši ilgāku laiku un bija izsalkuši pēc hokeja. Emīls Potapovs pēdējo spēli aizvadīja regulārajā čempionātā februārī un, kā redzējām, nebija nolaidis rokas, sagaidīja savu izdevību un guva vārtus. Savukārt iepriekšējā mačā laukumā izgāja Edgars Adamovičs un izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem,” izteicās “Kurbads” galvenais treneris Pēteris Ostošovs.

“Spēlējām pacietīgi, neļāvām pretiniekam ieiet mūsu zonā un veidot spēli. Mūs vairākkārt glāba arī Uldis Čalpa. Trešajā trešdaļā brieda konflikti un visu to redzējām, taču mums ir motivācija pacelt kausu.”

Tikmēr “Liepāja” galvenais treneris Igors Ļebedevs atzina, ka viesu aktīvā spēlē jau no mača pirmajām minūtēm neļāva mājiniekiem sekmīgi aizvadīt mača turpinājumu.

“Pretinieks bija labāks, īpaši jau spēles sākumā un viņiem sērijā nebija kur atkāpties. Mums bija problēmas ar uzbrukuma iesākšanu, pielaidām pārāk daudz kļūdu un arī vārti tika zaudēti pēc tām. Līdz pirmajiem zaudētajiem vārtiem cīņa bija līdzīga, taču vēlāk iniciatīva bija viesu pusē. Puišiem teicām, ka nevajag aizrauties ar individuālu spēli.”

Ļebedevs par Dmitrija Korņilova iespējamo palikšanu malā nākamajās spēlēs sacīja, ka šis fakts ir jāpieņem un treneru uzdevums ir atrast pareizos virknējumus.

“Komanda to saprot (ka var nākties palikt bez kapteiņa sērijas turpinājumā – M.L.), līdz ar to mums treneriem jāveic korekcijas sastāvā , taču komanda turpina “dzīvot”,” piebilda treneris.

Titulbilde: HK Kurbads