Nitišs Reinis

Nitišs: Testu sesija apliecina, ka ziemā esam rūpīgi strādājuši

Šajā nedēļas nogalē sāksies Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāts, kura pirmais posms trešo gadu pēc kārtas notiks Portugālē. Starp dalībniekiem būs arī jēkabpilietis Reinis Nitišs, kurš starpsezonā pievienojies Vācijā bāzētajai “ALL-INKL.com Münnich Motorsport”, un sacensībās pirmo reizi startēs ar komandas jaunuzbūvēto “Seat Ibiza” RX Supercar klases automašīnu, tā “Sportapersonībām” pastāstīja Jānis Unbedahts.

Nitišam šis būs ceturtais karjeras starts Montalegres rallijkrosa trasē. Savā debijas reizē, 2013. gadā, startējot ar priekšpiedziņas Super1600 klases auto, jēkabpilietis sacensību izskaņā ierindojās ceturtajā vietā. Abas nākamās reizes Nitišs Portugālē startēja ar pilnpiedziņas Supercar auto, 2014. gadā kāpjot uz goda pjedestāla trešā augstākā pakāpienā, bet pērn – finišu sasniedzot 11. vietā.

“Šī bija gara un notikumiem piepildīta ziema, un šo sezonu sākšu teju no baltas lapas, ņemot līdzi vien pēdējos gados uzkrāto pieredzi.  Esmu jaunā komandā, ar jaunu komandas biedru un uz starta stāšos ar pilnīgi jaunu sacīkšu auto – “Seat Ibiza” RX. Esmu arī pilnībā izmainījis fiziskās un psiholoģiskās sagatavošanās procesu, par ko liels paldies manam trenerim un padomdevējam, trīskārtējam pasaules blakusvāģu čempionam, Kasparam Stupelim,” saka Nitišs.

“Šobrīd komandas “mehānismam” ir sagatavoti daudzi jauni “zobrati”, un visi “ALL-INKL.com Münnich Motorsport” iesaistītie cilvēki ar nepacietību alkst redzēt sava darba rezultātu. Pirmssezonas testu sesija apliecina, ka ziemā esam rūpīgi strādājuši, un tas ļauj ar optimismu raudzīties pirmo sacensību virzienā.”

Čempionāta dalībnieku pulkam šogad pievienojušies Sebastjēns Lēbs, Kens Bloks, arī Jānis Baumanis startēs visos Supercar posmos. Tas tikai vēlreiz apliecina rallijkrosa pieaugošo popularitāti, un nozīmē, ka uzdevums, iekļūt sacensību finālbraucienos, kļuvis vēl sarežģītāks.”

“Ja vien šajās brīvdienās nebūsiet Portugālē, tad atceraties svētdienas pēcpusdienā ieslēgt Lattelecom televīzijas kanālu “Best4Sport”, kas šogad Latvijā nodrošinās tiešraides translācijas no visiem čempionāta posmiem,” pirms sezonas starta piebilda Nitišs.

Titulbilde: Münnich Motorsport