Gints Meija sportapersonibas.com

Meija: #WinterIceBreak un Špenglera kauss ir iespaidīgi notikumi

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Gints Meija sarunā ar “Sportapersonibas.com” sacīja, ka aizvadītais mačs ar Minskas “Dinamo” zem klajas debess devis pozitīvas emocijas gan spēletājiem, gan arī skatītājiem.

Šī bija pirmā āra spēle Rīgā KHL ietvaros. Laukuma saimnieki Rīgas “Dinamo” mačā izvirzījās vadībā ar 2:0, taču pārsvaru nespēja nosargāt un piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

“Laika apstākļi bija ideāli, vēja nebija un domāju, ka auksti arī nevienam nebija. Ceru, ka neviens nav nosalis,” pēc #WinterIceBreak spēles izteicās Meija. “Domāju, ka skatītājiem spēle patika, savukārt mums bija interesanti spēlēt šādā atmosfērā.

Kāpēc neizdevās noturēt divu vārtu pārsvaru? “Pirmos vārtus Minska iemeta vairākumā, bet pēc minūtes jau zaudējām otros. Tālāk spēle gāja līdzīgi līdz pirmajiem vārtiem, bet veiksme uzsmaidīja viņiem-  spēles izskaņā sekoja uzmetiens uz vārtiem un ar rikošeta palīdzību viesi panāca 3:2.”

Vairāki hokejisti zem acīm smērēja smēri, lai iespējamais saules apgaismojums neapgrūtinātu redzamību. Uzbrucējs no šīs iespējas gan atteicās, sakot, ka redzējis, ka citiem melnā smēre tek nost, kā rezultātā seja paliek netīra. Uz jautājumu, kura iespēju viņš savā karjerā nevēlētos laist garām – piedalīties Špenglera kausā vai vienu reizi aizvadīt Winter Classic, hokejists atbildēja, ka abi pasākumi ir iespaidīgi un tos nav iespējams salīdzināt.

Jāpiebilst, ka klātienē spēli apmeklēja nedaudz vairāk kā 8000 skatītāju. Pirmais Winter Classic mačs KHL tika aizvadīts pērnā gada decembrī, kad Helsinku centrā esošajā Kaisaniemi parkā “Jokerit” tikās ar Sanktpēterburgas SKA. Šajā mačā tika uzstādīts jauns KHL spēles apmeklētības rekords. Šo dueli klātienē noraudzījās 17 645 skatītāji.

Titulbilde: Raimonds Volonts