Gipters Mārtiņš

Mārtiņš Gipters: Sērija pret “Zemgale/LLU” bija kā fināls

Latvijas hokeja virslīgā šosezon pēc viena gada pārtraukuma finālā atkal būs vērojams duelis starp “HK “Kurbads” un HK “Mogo”. Abi klubi pusfinālu pārvarēja piecās spēlēs.

“Kurbads” sērijā līdz trīs uzvarām ar 3-2 pārpsēja HK “Zemgale/LLU”, tikmēr “Mogo” ar 3-2 izsita pērnās sezonas čempionus HK “Liepāja”. Finālsērijas pirmā spēle tiks aizvadīta 24. martā “Mogo” ledus hallē.

“Piekrītu, ka spriedzes ziņā šis bija kā fināls. Mums nebija, kur atkāpties, tā bija izšķirošā spēle par iekļūsanu finālā. Uzdevums bija pēc iespējas vairāk apdraudēt vārtus un kontrolēt ripu,” pēc piektās spēles izteicās viens no “Kurbada” un visas virslīgas labākajiem aizsargiem Mārtiņš Gipters.

Savs viedoklis viņam ir arī par “Zemgale/LLU”, kura šosezon pārsteidza daudzus hokeja līdzjutējus. “Izskatās, ka tajā klubā viss ir sakārtots. Atnāca labs treneris, kurš uzaicināja dažus pieredzējušus spēlētājus, tajā skaitā arī leģionārus. Izlēgšanas spēlēs komandu pavilka vārtsargi,” par konkurentiem izteicās Mārtiņš.

Kā centrālo un labāko spēli sērijā viņš izcēla pēdējo maču, kurā uzvarēts ar 3:1. Priekšā fināls pret sīvākajiem konkurentiem “Mogo”.  Lai arī aizsargs vairākas sezonas spēlēja Liepājā, viņš fināla pretiniekus izvēlēties negribēja un uzsvaru uz liepājniekiem nelika.

“Kas nāks pretī, pret tiem jāspēlē. Viņi arī būs nopelnījuši vietu finālā. Acis mums deg un jāiet cīnītites. Finālā visu izšķirs nianses un disciplīna. Uzvarēs tā komanda, kura vairāk vēlēsies,” uzsvēra aizsargs.

Regulārajā sezonā Mārtiņam Gipteram 30 spēlēs 13 gūti vārti un 23 piespēles (36). Jāpiebilst, ka Mārtiņš bija rezultatīvākais spēlētājs savā komandā.

 

Titulbilde: HK Kurbads