zembergs

Mārcis Zembergs pirms fināla: Šādas spēles nenotiek katru gadu

HK “Kurbads” uzbrucējs Mārcis Zembergs pirms šodienas “Optibet Sporta bāra” kausa izcīņas fināla hokejā sarunā ar “Sportapersonībām” sacīja, ka uz “Arēna Rīga” ledus nav kāpis astoņus gadus, pēdējo reizi aizvadot maču 2008. gadā.

“Šogad abas komandas savā starpā spēlē līdzīgi un trīs no četriem mačiem Latvijas čempionātā uzvarētājs ledu atstājis ar minimālu pārsvaru. Kausa izcīņa notiek pirmo reizi un ir vēlēšanās uzvarēt,” par finālu, kurā “Kurbads” tiksies ar HK “Mogo” teic uzbrucējs, kurš norāda, ka par pērnās sezonas finālsēriju starp abiem klubiem tagad nav jādomā.

“Šī ir jauna sezona, kas bijis, bijis, jāiet uz priekšu un jacenšas uzvarēt. Piekrītu, ka “Mogo” rokrakstu veido Oļegs Sorokins, jo spēles laikā spēlētājiem ir dažādi risinājumi un taktika nereti tiek mainīta.”

“Arēnā pēdējo reizi spēlēju U-20 izlases rindās 2008. gadā pret Baltkrieviju. Ledus kvalitāte ir laba, bet laukums plašāks nekā citās Latvijas hallēs. Nevaru atminēties, ka karjeras laikā būtu spēlējis daudz kausa izcīņās, bet laikā, kad spēlēju Lielbritānijā, paralēli čempionātam notika turnīrs, kurā tika izveidotas divas dīvīzijas. Tā arī laikam vienīga reize,” sacīja Zembergs.

Titulbilde: HK Kurbads