Korņilovs Liepāja

“Liepāja” kapteinim 5 spēļu diskvalifikācija, “Mogo” nenodrošina tēju un ūdeni

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) disciplinārās komisijas pēdējā sēdē tika piešķirti vairāki sodi par pārkāpumiem Latvijas hokeja virslīgas spēlēs un bargākais no tiem tika HK “Liepāja” kapteinim Dmitrijam Korņilovam.

5. marta spēlē starp HK “Liepāja” un HK “Kurbads” komandām (3:1) trešās trešdaļas 11. minūtē Korņilovs iesaistījās konfliktā ar viesu komandas aizsrgu Krišu Grundmani un saņēma noraidījumu līdz spēles beigām. Korņilovs pretiniekam iedūra ar nūjas galu un pamatojoties uz LHF disciplinārās komitejas punktu 26., saņēmis piecu maču diskvalifikāciju.

Tāpat LHF divu spēļu diskvalifikāciju piešķīrusi HK “Prizma” uzbrucējam Andrejam Maslovskim un “Zemgale/LLU” aizsargam Ronaldam Rosinskim. Maslovskis 5. marta spēlē starp abām komandām saņēma 25 minūšu noraidījumu (dūriens ar nūjas galu), savukārt Rosinska sods 5+20 (sitiens ar celi) pārkvalificēts par 25 minūšu sodu.

Savukārt HK “Mogo” izteikts brīdinājums par čempionāta reglamenta neievērošanu, proti, par ūdens un tējas nenodrošināšanu tiesnešu brigādei virslīgas spēlē starp “Mogo” un HS “Rīga/Tukums 99” komandām. Ja klubs atkārtoti pieļaus šādu gadījumu, tam sekos naudas sods.

Plašāk ar disciplinārās komisijas lēmumiem var iepazīties ŠEIT.

Titulbilde: HK Liepāja