Izlase Jass

Liepājā bez “Dinamo” līderiem, bet ar KHL leģionāriem

“Uzsvars tiks likts uz hokejistiem, kurus ikdienā redzam mazāk kā citus,” tā par Latvijas izlases komplektēšanu pirms Liepājā gaidāmā turnīra saka Latvijas Hokeja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs.

Latvijas izlase “Euro Ice Hockey Challenge” turnīrā tiksies ar Japānas, Baltkrievijas un Itālijas valstsvienībām. Pirmo spēli turnīrā Latvijas hokeja valstsvienību aizvadīs 5. novembrī pret Japānas izlasi, dienu vēlāk mūsu hokejisti sacentīsies ar baltkrieviem, bet pēdējo turnīra spēli Latvijas izlase aizvadīs ar Itālijas hokejistiem.

“Uz izlasi aicināsim arī leģionārus, bet kopumā mērķis ir pārbaudīt tos spēlētājus, kuri izlases redzes lokā nav bijuši bieži. Rīgas “Dinamo” līderi šoreiz netiks izsaukti, bet paredzams, ka būs spēlētāji no kluba 4. un 5. maiņas. “Dinamo” līderiem tiks dota atpūta,” skaidro Gorbunovs.

“Paplašināto sastāvu nosauksim vēlāk, jo vēl nav saņemti transfēri un ar uzvārdiem negribu steigties. Pieļauju, ka sastāvā varētu parādīties spēlētāji no Latvijas virslīgas, bet tas būs zināms tuvāk turnīram. 3. novembrī izlase “Volvo” hallē sanāks kopā un puišiem paredzēti trīs treniņi bez pārbaudes mačiem. Ar izlasi strādās Ēriks Miļuns un Kārliz Zirnis. Sākotnēji bija doma, ka Miļuns ar U-18 hokejistiem dosies uz spēlēm Norvēģijā, tomēr norvēģi šīs spēles atcēla, kas nozīmē, ka treneris varēs koncentrēt visus spēkus ar nacionālo izlasi.”

Tāpat Gorbunovs arī apstiprināja, ka starp izlases spēlētājiem varēs redzēt tos, kuri spēlē  ne tikai “Dinamo”, bet arī citos KHL klubos. Paredzams, ka jau tuvākajā laikā LHF publiskos kandidātu sastāvu.

Titulbilde: Sportapersonibas.com