DSN sporta personibas

LBL: Klubi, kuri neparakstīs vēstuli, ar “Barons/LDz” DSN nevarēs spēlēt

Joprojām nav zināms, vai visas savas mājas spēles jaunajā Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonā “Barons/LDz” varēs aizvadīt Daugavas sporta namā, tā šodien preses konferencē sacīja LBL direktore Lāsma Zandere.

“”Barons/LDz” šosezon nomainījis sporta zāli un no Mārupes pārcēlies uz līdzjutējiem sirdij tuvo Daugavas sporta namu Krišjāņa Barona ielā. Kā pastāstīja Zandere, lai klubs varētu spēlēt savā iepriekšējā mājvietā, ir nepieciešama rakstiska piekrišana no pārējām LBL komandām.

“Barons/LDz” mainīja spēles zāli un ņemot vērā, ka DSN dažos punktos neatbilst FIBA nolikumam, mēs sagatavojām vēstuli klubiem, kurā norādījām, ka tiem ir jādod piekrišana spēlēm šajā zālē. Klubi, kuri parakstīs šo vēstuli, varēs ar Rīgas klubu aizvadīt spēles DSN,” izteicās līgas pārstāve.

“Klubi, parakstot šo vēstuli paši uzņemas risku un apliecina gatavību spēlēt Daugavas sporta namā, tikmēr tie klubi, kuri neprakstīs vēstuli, ar “Barons/LDz” spēlēs citur,” piebilda Zandere, norādot, ka vēstuli klubiem jāparaksta līdz šodienas pulksten 18.

Savukārt par Latvijas kausa izcīņu basketbolā Zandere izteicās, ka šosezon tā noteikti nenotiks. “Veicām pētījumu par kausa izcīņu un runājām arī ar klubiem un varu teikt, ka šosezon kaus izcīņa noteikti netiks rīkota. Par pamatu tam ir divi punkti – pirmkārt, klubi neredz iespēju, kad varētu sarīkot šīs spēles, jo LBL kalendārs ir pietiekoši noslogots un otrkārt, rīkojot Latvijas kausu nāktos varbūt atteikties no Zvaigžņu spēles rīkošanas, taču to visi vēlas saglabāt.”

 

Titulbilde: Mikus Kļaviņš