Futbola bumba | FOTO: Riga Football Club

Latvijas futbolā martā gaidāms Superkauss

Latvijas Futbola federācija (LFF) atjaunojusi Superkausa izcīņas spēli, kurā tradicionāli satiekas aktuālie valsts čempioni un kausa trofejas īpašnieki, tā vēsta LFF.

Gaidāmajā mačā 2. martā pulksten 14.00 “LNK Sporta parkā” Rīgas derbijā tiksies “RFS” un “Riga FC” komandas.

Līdz šim Latvijas futbola Superkauss izspēlēts vienu reizi, kad 2013. gadā savu līdzjutēju priekšā trofeju izcīnīja Daugavpils “Daugava”, pārspējot “Skonto” futbolistus.

“Superkausa idejas atjaunošana ir temats, kas klusāk un skaļāk apspriests jau gadiem. Uzskatām, ka Latvijas futbola virslīgas čempionāts un tajā redzamais futbols ir sasniedzis tādu kvalitātes latiņu, kurā Superkausa spēle jau kļūst par nepieciešamību, jo tie ir vēl vieni svētki gan līdzjutējiem, gan klubiem un spēlētājiem,” pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko.

“Lai arī no infrastruktūras viedokļa šādas spēles organizēšana tik agrā pavasarī nav vienkārša, saprotam, ka vēlāk sezonas gaitā Superkausa norise ir vēl sarežģītāka blīvā spēļu kalendāra dēļ. Latvijas futbols šādu notikumu ir pelnījis, bet spēlētājiem un klubiem tiek dota iespēja aizvadīt vēl vienu prestižu augstas intensitātes spēli, sarūpējot līdzjutējiem krāšņu futbola piedzīvojumu. Šo iemeslu dēļ atjaunojam Superkausa tradīciju un novēlam tai ilgu mūžu,” uzsvēra LFF prezidents.

Biļetes uz gaidāmo spēli pieejamas tikai elektroniski – www.lff.lv/biletes.

Titulbilde: Riga Football Club