Grundmanis Krish

Krišs Grundmanis: Gribēju ņemt pauzi, bet sekoja piedāvājums no “Kurbads”

Īpašas sajūtas spēle pret bijušo komandu manī neizraisīja, bet, protams, tas deva papildus interesi,” tā sacīja HK “Kurbads” aizsargs Krišs Grundmanis, kurš no jaunā gada atradis jaunu komandu un otrdienas vakarā aizvadīja spēli pret savu bijušo vienību HS “Prizma”.

Grundmanis iepriekšējās divas sezonas pavadīja “Prizma” sastāvā un tajā iesāka arī šo, taču gadu mijā aizsargs mainīja klubus un tagad nokļuvis vicečempionu rindās, aizvadot trīs spēles.

“Pret līgas vadošajām komandām jāgatavojas vienādi un “Prizma” nav izņēmums. Viņiem ir labas un ne tika labas spēles, piemēram, vakar palīdzēja vārtsargs Edgars Lūsiņš, bet tā noteikti ir komanda, no kuras jāuzmanās un tā var iekost jebkuram. “Prizma” spēlē kā pa viļņiem,” sacīja Grundmanis.

Aizsargs saka, ka “Kurbads” piedāvājums nācis brīdī, kad hokejists jau atstāja savu iepriekšējo klubu.

“Var teikt tā, ka jau biju devies prom no komandas un tajā brīdī zvanīja Toms Bluks. Aprunājāmis, vēlāk vēlreiz sazvanījāmies un tad sekoja tikšanās ar “Kurbads” vadību.”

Kāpēc spēlētājs atstāja “Prizma” ģērbtuvi? “Tobrīd sevi biju izsmēlis šajā komandā, trūka motivācijas. Secināju, ka ieguldu savu laiku, bet īsti neredzu rezultātu. Vairākās spēlēs bijām zaudējuši trešajā periodā un tas atstāja negatīvas emocijas. Nekādā gadījumā negribu kaut ko sliktu teikt par iepriekšējo komandu, bet es nejutu vairs gandarījumu. Ja nebūtu piedāvājums no “Kurbads”, diezgan droši varu teikt, ka izlaistu šo sezonu, jo paralēli hokejam laiku veltu arī savam biznesam.”

Krišam jau ir trīs Latvijas zelti un spēlētājs saka, ka jaunajam klubam noteikti ir pa spēkam izcīnīt savu pirmo zeltu.

“Ceru, ka izdosies izcīnīt kausu un tāds gan jau ir kluba mērķis, un tieši galarezultāts pēc sezonas būs patiesā mēraukla.”