MOGO-Kurbads

Karkotskis būtu gatavs palikt Latvijā, Zabis vēlas kāpt augstāk

HK “Kurbads” baltkrievu leģionārs Artjoms Karkotskis ar aizvadīto sezonu ir apmierināts, taču atzīst, ka pietrūcis paša galvenā – čempiontitula.

Sezonu uzbrucējs iesāka Kazahstānas vienībā HK “Temirtau”, taču pēc 25 spēlēm (4+4) kluba rindas atstāja. Karkotskis pirms pievienošanās “Kurbads” sastāvam šī gada janvārī pēdējo spēli Kazahstānā aizvadīja oktobra beigās un vairākus mēnešus nebija spēlējis.

10 izslēgšanas spēlē 30 gadus vecais uzbrucējs guva trīs vārtus un atdeva vienu piespēli. “Sezona sanāca saraustīta, bet kopumā nevaru sūdzēties. Žēl, ka neizdevās izcīnīt zeltu. Izšķirošos vārtus neredzēju, bet pēdējo maču mēs paši zaudējām,” “Sportapersonībām” atzina Karkotskis, kurš kopumā ar pavadīto laiku Latvijā ir apmierināts un saka, ka labprāt paliktu komandā arī nākamsezon.

Savukārt liepājnieku līderis Bruno Zabis sacīja, ka sezona bija smaga, taču ir liels prieks par izcīnīto zeltu.

“Jau iepriekš biju teicis, ka Liepājā mani viss apmierina – varu daudz spēlēt, treneri man uzticās. Pie pēdējiem vārtiem pagarinājumā labu piespēli atdeva Egils (Kalns – M.L.), emocijas ir super.”

“Par nākotni neko vēl nezinu, bet noteikti vēlētos uzspēlēt augstākā līmenī. Tagad jāatpūšas, sezona ir beigusies, bet izlases sakarā nekādu jaunumu nav,” piebilda Bruno.

Titulbilde: HK Kurbads