Jurģis Kalns | FOTO: FCValmiera

Kalns: Tikai aklais Vapni augustā varēs neielikt izlasē

Latvijas futbola “Tonybet” virslīgas pirmajā kārtā uzvaru izbraukumā svinēja FC “Valmiera”, kas ar 2:0 pārspēja FK “Metta”. Pēc mača abu komandu treneri dalījās pārdomās par sezonas pirmo spēli.

“Valmiera savu sezonu ir sākusi ar uzvaru, un tas šodien bija pats galvenais. Mums izdevās pilnībā realizēt to, ko bijām iecerējuši. Zinājām, ka mača sākumā “Metta” būs agresīva. Zinām, ka “Hanzas” stadionā ir grūti spēlēt, šeit arī pērn mums grūti gāja.

Lūkasam Vapnem manā skatījumā ne tā labākā spēle, lai gan bija gūti vārti un rezultatīva piespēle. Es no viņa gaidu daudz labāku sniegumu. Domāju, ka viņš šosezon būs rezultatīvs. Es viņam un viņa tēvam teicu, ka augustā viņš simtprocentīgi būs Latvijas izlases nometnē. Tikai aklais viņu varēs neielikt izlasē, domāju, ka viņš var pretendēt uz vietu sākumsastāvā,” sacīja Jurģis Kalns.

“Spēlei vajadzēja beigties 0:0, jo visi lielie futbola klubi īrētiem spēlētājiem neļauj spēlēt pret savu bijušo klubu. Mēs esam atsevišķs klubs, kurš to dara un ļauj. Mums ir nomainījies sastāvs un paies laiks, kamēr futbolisti pieradīs viens pie otra,” izteicās “Metta” galvenais treneris Andris Riherts.

Titulbilde: FC Valmiera