HK Kurbads, sportapersonibas.com

Juris Upītis: Visai Latvijai uzdāvinājām intriģējošu finālu

Par Latvijas čempioniem hokejā kļuvuši HK “Kurbads” hokejisti, kuri finālsērijas 7. spēlē ar rezultātu 2:1 uzvarēja HK “Mogo”. Sērijā “Kurbads” biia iedzinējos ar 0-3, tomēr spēja atrast spēkus un motivāciju, lai pārvarētu neveiksmes un sērijā uzvarētu ar 4-3.

“Sērijā pie rezultāta 0-3 bija psiholoģiski grūti, jo bijām iedzinējos. Neviens neticēja, ka varam izvilkt sēriju. Ar puišiem sarunājām, ka spēlēsim hokeju un nedomāsim par to, ko runā apkārt,” SP sacīja uzbrucējs Juris Upītis, kurš norādīja, ka pie 0-3 komandas virzienā sekoja kritikas vilnis un liela daļa līdzjutēju par čempioniem jau sāka kronēt “Mogo”.

“Dzirdēju runas mūsu virzienā, ka mūžīgi esam otrie, taču par to nedomājām. Uzvarējām vienu spēli, tad nākamo un noticējām sev. Ieguvām psiholoģisku pārsvaru, bet pretinieks salūza. Parādījām, ka esam komanda ar raksturu.”

Uzbrucējam šis ir otrais Latvijas zelts. Pirmais pirms pāris gadiem izcīnīts ar “Dinamo/Juniors”, kad finālā uzvarēta Liepāja.

“Uzskatu, ka skatītājiem un visai Latvijai uzdāvinājām ļoti intriģējošas play-off sērijas, tai skaitā arī ar Jelgavu. Tas ir tikai pluss, ka pusfinālā un finālā bija nepieciešamas visas spēles. Sarūpējām intrigu, uz mačiem bija pilnas tribīnes,” atzina Juris.

Hokejists “Kurbadam” pievienojās sezonas otrajā pusē un savu izvēli nenožēlo. “Esmu gandarīts, ka atnācu uz šo komandu. Mums bija labs kolektīvs un kvalitatīvi treniņi. Daudzi to, iespējams,  nemaz nemanīja, bet mēs sezonas laikā ieguldījām smagu darbu. Par savu nākotni man grūti ko teikt, laiks rādīs, kur spēlēšu nākamajā sezonā,” piebilda uzbrucējs.

Jāpiebilst, ka “Kurbads” ir pirmā sporta spēļu komanda Latvijā, kura finālsērijā atspēlējusies no rezultāta 0-3 un izcīnījusi titulu.

 

Titulbilde: HK Kurbads