Juris Štāls

Juris Štāls: Nekad tik tuvu ģērbtuves vienu otrai neesmu redzējis

Pēc Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas piektās spēles starp HK “Kurbads” un HK “Liepāja” (5:1) pārdomās par aizvadīto maču dalījās uzvarētāju komandas uzbrucējs Juris Štāls un liepājnieku uzbrucējs Martins Lavrovs.

“Mums bija iespēja apliecināt savu spēku un aizmirst to, kas ir noticis iepriekšējās spēlēs. Svarīgi bija sagatavoties vienam konkrētam mačam. Negribu domāt par to, kas un kāpēc liepājniekiem neizdevās, mums jādomā par savu sniegumu un jāiet uz priekšu. Nākamajā spēlē ceturtdien jāsāk viss no jauna jau ar pirmo trešdaļu,” izteicās uzbrucējs.

“Kurbads” visās līdzšinējās piecās finālspēlēs vārtus ir guvuši pirmie, bet Štāls saka, ka tas nav konkrēts uzstādījums no treneriem. “Tā līdz šim ir sanācis, bet diez vai apzināti uz to ejam, taču, jo vairāk iemet, jo lielākas iespējas uzvarēt. Man patīk spēlēt Liepājā, šeit ir laba atmosfēra,” piebilst uzbrucējs, kurš gaitenī notikušās vārdu apmaiņas starp abu klubu hokejistiem īpaši nevēlas iztirzāt.

“Neesmu spēlējis nevienā citā finālā, taču jāsaka, ka nekad tik tuvu ģērbtuves vienu otrai neesmu redzējis un tev nav iespēja ielūkoties pretinieku teritorijā. Liepājā, acīmredzot, no tā nevar izvairīties.”

Tikmēr “Liepāja” uzbrucējs Martins Lavrovs aizvadīja pilnu spēli, iepriekš hokejistam slimības dēļ nācās izlaist sērijas pirmos divus mačus.

“Laikam nedaudz gan bijām pārdeguši, jo šovakar varējām visu nokārtot tepat Liepājā, tomēr tas neizdevās. Esmu atguvies pēc slimības un šodien aizvadīju pirmo pilno spēli. “Kurbads” spēlēja agresīvi, mācēja izprovocēt mūs, īpaši mūsu jaunos hokejistus. Tāpat viņiem labi nospēlēja vārtsargs. Ja mēs iemestu mača sākumā, iespējams, spēle iegūtu pavisam citu rokrakstu.”

Uzbrucējs arī saka, ka emocijas ņēma virsroku un hokejs brīžiem palika otrajā plānā. “Aizsvilāmies. Nebija arī daudz vārtu gūšanas iespēju, taču tas ir play-off, bez emocijām neiztikt,” norādīja Lavrovs.

Sērijas sestā spēle ceturtdien norisināsies Ogrē, bet, ja būs nepieciešams septītais, izšķirošais mačs, tas sestdien tiks aizvadīts Liepājā.

Titulbilde: Sportapersonibas.com