Pauls Jonass

Jonass apstiprina dalību šīs nedēļas Latvijas čempionāta posmā

Prieka vēsts visiem motokrosa cienītājiem – Latvijas motokrosa čempionāta solo klašu pirmajā posmā, kas jau šajā nedēļas nogalē, 24. aprīlī norisināsies Aizputē, startēs arī pērnā gada MX2 klases pasaules vicečempions – Pauls Jonass, tā “Sportapersonibām” pastāstīja Latvijas Motosporta federācijas preses pārstāve Kristīne Ābelniece. Jāpiebilst, ka šī būs viena no retajām reizēm, kad Paulu redzēsim Latvijā, cīnoties plecu pie pleca ar pašmāju braucējiem.

Šobrīd Jonass jau atgriezies Latvijā, kur turpina treniņus, lai sagatavotos sacensībām. Tā kā prioritāte sportistam noteikti ir pasaules čempionāts, kur MX2 klasē tiek ieņemta godpilnā trešā vieta, ļoti iespējams, ka šī būs vienīgā reize, kad braucēju redzēsim Latvijas motokrosa čempionātā. Jāuzsver, ka pašmāju talants nāk tieši no Kalvenes, tādēļ aicinām vietējos iedzīvotājus klātienē satikt jaunieti, kurš godam nes Latvijas vārdu pasaulē. Arī pats sportists savos sociālajos tīklos atklājis, ka ar nepacietību gaida iespēju startēt mājās savu fanu priekšā.

Līdz šim Pauls aizvadījis piecus pasaules čempionāta posmus, kuros regulāri atrodas labāko vidū. Lai gan aizvadītajā nedēļā Meksikā tika piedzīvotas vairākas neveiksmes, sportists tomēr pamanījās izcīnīt ceturto vietu posma kopvērtējumā un šobrīd viņš atrodas kopvērtējuma 3. vietā

Titulbilde: Sportapersonibas.com