Jānis Gailītis | FOTO: Championsleague.basketball

Gailītis par “VEF Rīga” atstāšanu: Šis ir grūts lēmums

Basketbola kluba “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis VEF podkāstā pastāstīja par kluba atstāšanu pēc 17 pavadītiem gadiem šajā organizācijā.

Šodien šīs sezonas Latvijas čempionvienība “VEF Rīga” paziņoja, ka pēc abpusējas piekrišanas vairs netiks turpināta sadarbība ar Gailīti. Publiskajā telpā izskanējušas runas, ka treneris varētu pārcelties uz Vāciju.

“Man ir ļoti grūti, jo šī organizācija ir ļoti mīļa, “VEF Rīga” ir manas mājas. Mājas ir tur, kur ir tavi cilvēki, un klubā ir mani cilvēki. Ir tāds apzimējums – viņš jau tur kā mēbele. Es vēlos laikā aiziet, es vēlos pāriet nākamajā līmenī, un tu nakad nezini, kad ir īstais laiks, bet man šķiet, ka ir īstais laiks. Bet šis ir grūts lēmums,” sacīja Gailītis.

Tikmēr kluba prezidents Gatis Jahovičs norāda, ka “VEF Rīga” jaunais galvenais treneris tiks paziņots drīzumā.

“Milzīgs paldies Jānim par 17 gadiem mūsu organizācijā un viņa ieguldījumu Latvijas basketbolā un kluba attīstībā. Protams, ka sajūtas ir divējādas, šīs būs lielākās pārmaiņas mūsu komandā pēdējo gadu laikā. Novēlam Jānim Gailītim lielus panākumus, veiksmi un izdošanos turpmākajā trenera karjerā.

Esam izvērtējuši dažādus kandidātus galvenā trenera amatam, priekšā mums būs kopīgs un pamatīgs darbs starpsezonā, lai sasniegtu visus komandas mērķus gaidāmajā sezonā. Par komandas jauno galveno treneri informēsim jau drīzumā,” izteicās Jahovičs.

 

Titulbilde: Championsleague.basketball