Freibergs shootout

Freibergs signs 1 year deal, Zlin add Bukarts brother

Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs noslēdzis viena gada līgumu ar Čehijas augstākās līgas klubu “Berani Zlin”, tā sarunā ar “Sportapersonibas.com” apstiprināja pats spēlētājs. Iepriekš 26 gadus vecais hokejists Zlīnas komandai šovasar bija pievienojies uz pārbaudes laiku.

“Ar visu esmu apmierināts. Šeit ir labi dzīves apstākļi, bet pats galvenais, ka komandas treneris man uzticās un ļauj spēlēt,” sacīja Freibergs. Hokejists gan nemācēja pateikt, kurā aizsargu pārī visbiežāk spēlēs, bet norādīja, ka pārbaudes mačos ir iespēlēts kopā ar vienu no aizsargiem un, visticamāk, šis duets arī kopā iesāks sezonu.

Aizvadītajā sezonā Freibergs spēlēja Rīgas ‘”Dinamo” rindās, 38 spēlēs sakrājot sešus punktus (1+5).

Tāpat komandai pavisam nesen pievienojās Roberta Bukarta brālis Rihards Bukarts (21), kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja AHL komandu Springfīldas «Thunderbirds (0+3) un ECHL klubu Mančestras “Monarchs” (16+17). Tagad abi brāļi spēlēs kopā un Rihards jau paudis gandarījumu, ka viņam būs iespēja sezonas laikā mācīties no vecākā brāļa.

Gatavojoties jaunajai sezonai, Zlīnas komanda aizvadījusi septiņas pārbaudes spēles, kurās tikusi pie četriem panākumiem. Pēdējā no tām gan piedzīvots zaudējums ar 3:5 pret Pārdubices “Dynamo”.

Titulbilde: Jiří Zaňát