Dīķis: Pēdējos gados esmu mocījies ar kluba meklēšanu

Latvijas hokejists Edgars Dīķis arī nākamajā sezonā spēlēs Francijas spēcīgākajā līgā, pārstāvot Brestas “Albatros” komandu. “Sportapersonibas.com” sazinājās ar aizsargu, lai uzzinātu viņa viedokli par nākamo sezonu.

“Īsti nezinu, kas vēl par mani izrādīja interesi šovasar, jo, kad izskanēja piedāvājums no Brestas pagarināt līgumu, es to uzreiz pieņēmu. Cik zinu, bija interese no citiem Francijas klubiem, taču mani apmierināja Brestas piedāvātie nosacījumi,” norādīja aizsargs.

Edgaram šī būs otrā sezona Brestas klubā. Pērn hokejists klubam pievienojās decembra vidū, kad tas čempionātā atradās 12.vietā. Sezonas turpinājumā Brestas vienība savas pozīcijas neuzlaboja un regulāro sezonu noslēdza tajā pašā vietā, bet izslēgšanās spēlēs piedzīvoja zaudējumu astotdaļfinālā.

“Labi pazīstu komandas treneri, arī spēlētājus un Brestas izvēla noteikti ir drošāks variants nekā, ja varbūt būtu devies kaut kur citur. Pēdējos gados esmu nomocījies ar kluba meklēšanu. Ļoti bieži aģenti kaut ko sasola, taču galarezultātā nekas nepiepildās.”

Aizsargs pirms pāris sezonām atzina, ka, ja neizdosies stabili nostiprināties kādā komandā, viņš apsver iespēju beigt spēlēt. “Jā, tā reiz bija, taču hokejs ir mana sirdslieta un, ja nedomāsi, ka vari virzīties uz augšu, tad arī nekur netiksi. Uzskatu, ka no Francijas ir iespēja izsisties uz citām līgām. Patlaban gatavojos nākamajai sezonai un par tālāko nākotni nedomāju.”

“Protams, ceru uzspēlēt arī augstākā līmenī, piemēram, labprāt izmēģinātu spēkus Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL), kur jau reiz biju. Tur ir labi apstākļi par visu ir padomāts un ne par ko nav jāsatraucas. Teikšu, ka ECHL klubiem infrastruktūra ir labāka nekā dažām KHL vienībām.”

Titulbilde: cotebrest.fr