kur-zem160227rk135-copy

Cipruss prognozē pusfinālus: “Mogo” ir play-off komanda; “Prizma” var glābt Lūsiņš

Šodien ar spēlēm starp HK “Mogo” un HK “Kurbads”, kā arī HK “Liepāja” un “HK “Prizma” tiks uzsākts Latvijas virslīgas pusfināls. “Sportapersonības” izteikt savu viedokli par abiem pusfināliem aicināja bijušo Latvijas izlases hokejistu un tagadējo HK “Zemgale/LLU” galveno treneri Aigaru Ciprusu.

HK “Mogo” – HK “Kurbads” (Aigara Ciprusa prognoze – 3:2)

“No abiem pusfināla dueļiem šis solās būt visaizraujošākais un interesantākais. Abu komandu starpā mači parasti ir saspringti, viena otru labi zina un tikās arī Latvijas kausa finālā. Sērijā priekšroku atdošu “Mogo” klubam, jo tā hokejisti vairāk atbilst play-off komandai. “Kurbads” agrāk vai vēlāk gan jau savus mērķus realizēs un lauzīs negatīvo izslēgšanas spēļu statistiku, taču patlaban uzskatu, ka pārāki ir “Mogo” hokejisti.”

Play-off cīņās daudz ko izšķir nianses, tāpat arī vārtsargu sniegums. Katrs sīkums būs svarīgs,” norāda Cipruss.

HK “Liepāja” – HK “Prizma” (3:0)

“Favorīti šajā pārī ir liepājnieki, taču pretinieku sniegums sezonas laikā un aizvadītajā 1/4 finālā ir jāpatur prātā. “Prizma” spēlē savdabīgi, ja ir iespējas, komanda spēles gaitā var aizķerties rezultātā, taču tai ir grūtības atspēlēties, ja tiek zaudēts ar lielāku vārtu starpību. Noteikti jāpiemin vārtsargs Edgars Lūsiņš, kurš rāda labu sniegumu. Iespējams, “Prizma” kādu spēli spēs paņemt, tomēr es prognozēju liepājnieku pārliecinošu triumfu un fināla sasniegšanu.”

Pirmie pusfināli sērijā līdz trīs uzvarām tiks aizvadīti 18. martā. Spēle Liepājā sāksies pulksten 18.30, tikmēr Piņkos mača sākums paredzēts 19.15. Dienu vēlāk klubi turpat aizvadīs otrās spēles.

Titulbilde: HK Kurbads