Beresnevs sportapersonibas

Beresņevs: Idejas jaunas man ir un ceru arī uz hokejistu atbalstu

Šodien Latvijas Hokeja federācija medijiem stādīja priekšā Latvijas izlases galveno treneri, par kuru apstiprināts Leonīds Beresņevs. Preses konferencē Beresņevs pastāstīja par saviem jaunajiem pienākumiem, kā arī ieskicēja valstsvienības gatavošanās plānu gaidāmajam pasaules čempionātam Maskavā.

“Uztraucos, tāpēc runāšu krieviski. Pirmkārt, paldies federācijai un Lipmanam par uzticību, ko deva. Pielikšu maksimums pūļu, lai realizētu savus mērķus. Saprotu, kāda ir atbildība man kā trenerim. Gribu arī žurnālistiem teikt, lai jūs palīdzētu izlasei un atbalstītu puišus.  Piebildīšu, ka pēc pāris gadiem mums būs labi jaunie spēlētāji. Esiet pacietīgi,” izteicās treneris.

“Es atceros katru izlases spēli, kurā vadīju izlasi un arī esmu izdarījis secinājumus, kamēr netrenēju. Idejas jaunas man ir. Ceru arī uz spēlētāju atbalstu,” izteicās treneris.

“Latvijas hokejs pārdzīvo ne tos labākos laikus, arī “Dinamo”, bet ceru, ka puiši pēc sezonas varēs atpūsties un aiziet no negatīvajiem notikumiem. Patlaban grūti teikt, cik spēlētāju no “Dinamo” tiks aicināti uz izlasi.”

 

 

Titulbilde: Reinis Oliņš