Karkotskis sportapersonibas

Baltkrievs Karkotskis: Nācās atstāt Kazahstānu, bet jūtos labi “Kurbads” rindās

HK “Kurbads” baltkrievu uzbrucējs Artjoms Karkotskis ir gandarīts par doto iespēju spēlēt Latvijā un sarunā ar “Sportapersonībām” atzīst, ka labprāt komandā arī paliktu līdz sezonas beigām.

30 gadus vecais Karkotskis “Kurbads” pievienojās janvāra izskaņā un jau pirmajā spēlē pret HK “Prizma” atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, savukārt nesen aizvadītajā Latvijas kausa izcīņas finālā uzbrucējs izcēlās ar divām piespēlēm. Par kausa finālu arī sākām sarunu.

“Maču iesākām labi un ieguvām trīs vārtu pārsvaru, taču pretinieks īsā laikā guva divus vārtus skaitliskajā vairākumā un lauza spēles gaitu. Mēs sākām steigties, varbūt uztraukties un zaudējām spēles pavedienu. “Mogo” to sajuta, ieguva pārliecību, guva vārtus un izcīnīja uzvaru. Varbūt arī veiksme no mums novērsās, taču galvenais zaudējuma iesmels ir tas, ka par ātru atslābinājāmies un domājām, ka uzvara jau ir rokā,” par maču sacīja uzbrucējs.

“Kurbads” ir laba komanda, kurā sapulcināti pieredzējuši spēlētāji un ir patīkami šeit būt.”

Sezonu uzbrucējs iesāka Kazahstānas vienībā HK “Temirtau”, taču pēc 25 spēlēm (4+4) kluba rindas atstāja. Karkotskis pirms pievienošanās jaunajai komandai pēdējo spēli Kazahstānā aizvadīja oktobra beigās.

“Ģimenes apstākļu dēļ nācās atgriezties Baltkrievijā un atpakaļ vairs netiku. Ar aģenta palīdzību radās iespēja braukt spēlēt uz Latviju, es ilgi nedomāju un piekritu pievienoties “Kurbads” sastāvam. Bija piedāvājums arī no viena cita Kazahstānas kluba, taču “Temirtau” man nedeva atļauju spēlēt tajā, tāpēc nācās domāt par jauniem variantiem. Paldies kluba vadītājam Andim Pikānam par doto iespēju un ceru, ka sezonu noslēgšu kopā ar esošo komandu, bet, protams, ja mans sniegums kluba vadību neapmierinās, mūsu ceļi var šķirties,” izteicās Karkotskis, kurš uzbrukumā  ar spēlēt gan centra, gan malējā uzbrucēja pozīcijā.

“Astoņus gadus spēlēju centra uzbrucēja pozīcijā, bet esmu arī bijis malējais uzbrucējs. Divus mēnešus šosezon nācās izlaist, taču tagad atkal esmu ierindā un mēģināšu klubam palīdzēt cīņā par medaļām,” piebilda baltkrievu hokejists.

 

Titulbilde: HK Kurbads