Siksnis Sportapersonības

Andris Siksnis: Pirms sezonas biju vienojies ar Lustenavas klubu

HK “Mogo” uzbrucējs Andris Siksnis pēc Latvijas hokeja čempionāta pusfināla otrās spēles ar HK “Kurbads” “Sportapersonībām” pastastīja par abiem mačiem, kā arī atklāja, kāpēc sezonas sākumā neizdevās nostiprināties Somijas klubā “Roki”

Pirmajā spēlē “Mogo” izcīnīja uzvaru ar 5:1, bet dienu vēlāk “Kurbads” izbraukumā revanšējās ar 7:4, sērijā līdz trīs uzvaram panākot neizšķirtu 1-1.

“Laukumā izgājām nesagatavojušies spēlei un pēc uzvaras pirmajā dienā mums likās, ka arī otrajā viss būs tāpat, taču pretinieks bija spēcīgāks. Savām vārtu gūšanas izdevībām piegājām pārāk nenopietni. Kad zaudējām ar 2:5, sapratām, ka nav vairs kur atkāpties, spējām atspēlēt divus vārtus, taču nedaudz pietrūka, lai aizķertos. Pēdējā minūtē saņēmām arī noraidījumu, kas pilnībā dzēsa izredzes vismaz uz neizšķirtu,” izteicās uzbrucējs.

Siksnis teic, ka Latvijas mērogā nav lielas starpības vai spēlēt mājās vai izbraukumā, tomēr viņam labāk patīk mājas sienas.

“Līdz Ogrei nav tālu un braucieni Latvijā nogurumu tev neuzdzen, bet man labāk patīk spēlēt Piņķos, lai gan arī Ogrē esam spēlējuši gana veiksmīgi.”

Sezonu uzbrucējs iesāka Somijas “Mestis” līgas klubā “Roki”, taču pēc 13 spēlēm vienību atstāja.

Sākotnēji biju vienojies, ka palikšu Austrijā, Lustenavā, taču vasarā viens no aizsargiem aizgāja prom un klubs paņēma kanādieti. Leģionāru skaits bija pārsniegts un klubs izlēma šķirties no manis. Daudz laika līdz sezonas sākumam nebija un ar vienu somu hokejista palīdzību nokļuvu “Roki”. Izturēju pārbaudes laiku, pirmajās piecās spēlēs spēlēju pirmajā maiņā ap 20 minūtēm mačā, taču tad mani pārlika uz ceturto, bet vēlāk nosēdināja rezervē. Abpusēji vienojāmies, ka sadarbību pārtrauksim,” par sezonas pirmo pusi izteicās Siksnis.

Pusfināla sērijas trešā spēle šodien norisināsies Ogrē, bet rīt komandas turpat tiksies atkārtoti.

Titulbilde: HK Kurbads