Abols-Artis

Ābols: Par manu nākotni Toljati skaidrības nav

Kontinentālās hokeja līgas kluba Toljati “Lada” galvenais treneris Artis Ābols pastāstījis par aizvadīto sezonu un atklājis, ka par savu nākotni klubā skaidrības nav, lai gan iepriekš tika vēstīts, ka ar latviešu treneri “Lada” pagarinājusi līgumu uz vienu sezonu.

Toljati klubs regulāro sezonu Austrumu konferencē noslēdza 13. vietā, 60 spēlēs sakrājot 69 punktus. “Lada” hokejisti guva 120 vārtus, kas ir otrs zemākais rādītājs konferencē.

“Sezonas sākums bija smags, tad sekoja zaudējumu sērija un trenera nomaiņa. Turnīra tabulā nokritām līdz pēdējai vietai un lēnām sākām kāpt uz augšu, taču, lai noturētos play-off zonā mums nepietika spēka, prasmes un taktisko viltību,” medijam “Bizness Online” izteicās Ābols.

“Komanda turpinās treniņus, taču tagad spēlētājiem būs neliela atpūta. Kas attiecas par manu nākotni klubā, tad simtprocentīgas skaidrības par to nav,” atbildēja Ābols.

Atgādināsim, ka Ābols oficiāli tika iecelts par Toljati kluba galveno treneri pērnā gada novembrī, bet šī gada februārī kluba ģenerālmenedzēris Vladimirs Vdovins paziņoja, ka arī nākamajā sezonā speciālists turpinās pildīt galvenā trenera pienākumus.

 

Titulbilde: Sportapersonibas.com /Visas tiesības aizsargātas/

.